Програмні засоби для розробки і використання електронних навчальних матеріалів

Пропонуємо до вашої уваги просте у використанні універсальне програмне забезпечення для розробки та відтворення навчального контенту. З його допомогою ви зможете впорядкувати наявні у вас навчальні матеріали та самостійно створити нові.

MasterTool — iнтерактивні навчальні матеріали

MasterTool — це призначена для вчителів система, яка надає можливість створювати різноманітні інтерактивні навчальні матеріали і використовувати їх на будь-яких інтерактивних дошках, на комп'ютері учителя з підключеним проектором, а також на учнівських комп'ютерах.

MasterTool Online

Вчителі, які є власниками ліцензій на авторську систему MasterTool, можуть скористатися додатковим хмарним сервісом MasterTool Online, що надає такі можливості.

Easy School Book — всі уроки в одній електронній книзі

Easy School Book — це дуже проста у використанні програма для формування уроків у вигляді електронних книжок. Книжка може містити як один урок, так і декілька, наприклад всі уроки з однієї теми.

У книжку можна включити текст, зображення, відео, аудіо, презентації, а також інтерактивні вправи і тести.

Для роботи з уроком на локальному комп'ютері мають бути програвач Easy School Book та програми, з допомогою яких відтворюються об'єкти уроку (наприклад, медіаплейєр, Adobe Reader, програвач MasterTool, програма, Word, PowerPoint, Excel тощо).

Інтерактивні навчальні та дидактичні матеріали

Пропонуємо до вашої уваги програмно-методичні комплекти (ПМК), які допоможуть вам швидко готуватися до уроків, проводити їх на сучасному рівні та перевіряти знання учнів.

Вебінари та майстер-класи для вчителів

Якщо ви хочете дізнатися про сучасні засоби створення та організації навчальних матеріалів, відвідайте вебінари, що проводяться за адресами на сайті. Ці вебінари будуть цікаві широкому колу педагогічних працівників: від вчителів початкової школи до керівників навчальних закладів, які хочуть запровадити сучасні засоби навчання та викладання. Дізнатися більше...

© Навчальна книга – Богдан, 2013

© БХВ-ОСВІТА, 2013

www.bhv-osvita.com, osvita@outlook.com

www.bohdan-books.com, office@bohdan-books.com